| Merx a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou, suma nu conteaza.

Intrebarea este urmatoarea : IPHONE 4 sau BlackBerry

17 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Daca vrei tehnologie iei iphone, daca vrei sa te tina bateria mult iei BlackBerryhappy

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

BlackBerry merita foarte tare, dar depinde la care te referi...

| EmiiLoveYou a răspuns:

Daca ar fi dupa mine mi-as fi luat iPhone.

| theiazioutflorin a răspuns:

Am si eu Blackberry dar este janlnic din punct de vedere al aplicatiilor. Este foarte greu sa instalezi una, nu au optimizat magazinul de aplicatii pentru mobil si iti trebuie optiune speciala ca sa le folosesti. Eu mi-as lua Samsung galaxy s3 sau as astepta Nokia Lumia 920 care chiar isi merita banii, ca sa nu deviez de la subiect intreb iPhone si BB recomand Iphone.
Funda?

| Adriana_Negura_1996 a răspuns:

BlackBerry happybig grin

| hamstericious a răspuns:

Iphone 4 funda?

| pinkpanther2000 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau mi-as lua un Iphone 4 dar sa ai grija prima zi cand il iei sa il lasi 24 de ore la incarcat ca dupa aia ti se descarca repedewinking

| GeorgeDan a răspuns:

Samsung

| Scott a răspuns:

Iphone 4 categoric! Si legat cu faza cu bateria, exista carcase cu baterie suplimentara! Acum depinde de sistemul de operare care iti place... Daca iti e indiferent, atunci mergi cu incredere pe Apple! Exista mult mai multe carcase, skin-uri, service-ul nu e rau, eu am avut o problema minora cu un 4S si in trei zile am primit unul nou la cutie cu tipla...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.apple.com/iphone/
Sau Samsung Galaxy S III

| valentino52 a răspuns (pentru pinkpanther2000):

Sorry nu e adevarat eu cand mi-am luat iphone-ul nou din magazin i-am intrebat daca bateria are nevoie de formatare si au zis ca nu.

| hashu1985 a răspuns:

IPhone 4S fara discutii, e peste galaxy S2, S3... S50000, 3(5) si o sa fie atata timp cat iOS-ul se misca de 10 ori mai bine si de 100 de ori mai stabil decat mizeria de andoid. Si care o sa zica acum ca android, Samsung, LG, HTC si alte acareturi bat iPhonul, le zic clar ca in viata asta nu toate vulpile ajung la struguri, cele care n-ajung zic ca-s acrii!

| pinkpanther2000 a răspuns (pentru valentino52):

laughing))) se cunoaste ca e Ro domnle' rolling on the floor

| valentino52 a răspuns (pentru pinkpanther2000):

Sa stii ca e posibil nu sunt extraordinar de multumit de cat ma tine bateria. In iOS 5.1 ma tinea foarte putin. Acum e ceva mai bine... dar din cauza ca il tin foarte mult la incarcat chiar si cand are 100% de cateva zile mi s-a dus luminozitatea ecranului aproape la minim desi aparea ca e la maxim. cand l-am repornit era totul normal...anyway weird

| pinkpanther2000 a răspuns (pentru valentino52):

Eu sunt in Olanda si mi-am cumparat un Iphone 4 acum 6 luni si cei de la magazin au zis ca trebuie tinut 24 de ore la incarcat prima zi si acolo in Romania zice alt ceva...
By the way...nu trebuie sa il tii la incarcat cand e la 100% trebuie sa il bagi la incarcat atunci cand iti zice telefonul ca mai are 20% sau 10%
ca apoi si normal ca se strica daca il pui la incarcat cand are 100% tongue

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

IPhone 4\m/

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

IPhone 4\m/ am si eu si imi placetongue