| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon sa-mi iau? Iphone sau Blackberry? Vreau sa fie camera foto bunabig grin

8 răspunsuri:
| MyEssence a răspuns:

Iphone...zic eu...dar depinde si de preferintele talebatting eyelashes

| ginamagheru a răspuns:

Iphone-ul e mai bun decat Samsung Galaxy S II? pentru ca ma atraga mai mult Samsung pentru ca nu trebuie sa platesc pentru toate melodiile si altele.big grin

| RyGoLeTa a răspuns:

Iphone.

| DnBSniper a răspuns:

IPhone, si eu am iphone si suna ff multumit si de camera video si de posibilitatiile de a fotografia sau de a filma.

| DnBSniper a răspuns:

La iPhone poti lua melodii din itunes ff usor happy

| DnBSniper a răspuns:

Sunt*

| simonafrumoasa a răspuns:

Aici depinde un pic si de modele. am auzit ca la unele iphonuri zoom-ul e slab. dar eu am iphone4 si sunt multumita toate pozele ies super.

| crina_1119 a răspuns:

Eu am BlackBerry si telefonul e pe asteptarile mele ...acum nu stiu ce cred ceilalti, dar daca vrei ca pozele sa fie mai mari si asa ti-as recomanda iphone.