| N1m3n1 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon si nu prea stiu care... iphone-ul este foarte la moda si este si dragut dar nu este genul meu, as prefera un samsung galaxy s2, pretul nu conteaza, mi-ar place sa am 3g pe el cu touchsscreem si mai subtire, nu imi plac genul BlackBerry.

Sugestii?

11 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Poti astepta inca vreo 2-3 luni pana se lanseaza galaxy s3...

| DaniCJ a răspuns:

Android toata ziua

| N1m3n1 explică (pentru DaniCJ):

Bun iau android sa il am toata ziua, dar noaptea ce faclaughing

| DaniCJ a răspuns (pentru N1m3n1):

happy... suni un prieten ¿

| condreavaly a răspuns:

Buna! pai daca te intereseaza cu adevarat am eu niste telefoane(nu sunt bisnitar doar ca vreau sa mai scap de ele, incetul cu incetul) sa incepem de la mic la mare. Am un iphone 3g jailbreackuit la 850 lei(foarte fain telefonul) am un iphone 4 pot face si jailbreack daca vrei dar va costa cu 35 de lei mai mult la un pret micut de 1500 nici o zgarietura. am si un iphone 4s dar pe acela il utilizes pentru aplicatii si nu il dau(il iubesc foarte mult) si am un Samsung galaxy s II la pretul de 1200 de le. eu unul ca rezistenta fata de celelalte dar mai ales de iphne 4s recomand samsungul s II. daca te intereseaza pot sa trimit coletul si cu verificare(mergi la posta ridici coletul verifici produsul si daca u iti convine il trimiti inapoi totul gratis iar daca iti convine si nu este SH( chinezarie sau replica) il ridici il desfaci iti place il platesti si este al tau. produsele contin toate accesoriile originale. parintii mei mi-au oferit tot ceea ce imi placea si era nou. acum nu am ce sa fac cu toate. daca te intereseaza nr de contact 0760297634 poti da si beep sun automat pe oricine(in afara de numar privat) deci astept sa ma informezi si pe mine. o zi buna

| Pettricaaa a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy s2, androidul mi se pare mult mai complex decat ios, iar daca iti iei Iphone 4s n-o sa poti face prea multe cu el daca nu ii faci jailbreak.

| decodesky a răspuns:

Salut, daca preferi Samsung e decizia ta, eu merg pe "I" tot happy sunt mai flexibile ca oricare altu. singura problema e ca nu ai flash player in Iphone/ipad dar in rest Go planet happy

| dezeubby a răspuns:

Iphone 4S Black... Am avut iphone de la 3g in sus si am incercat si galaxy s1 dar nu mi-a placut si imi luasem iphone 4. Dupa aceea l-am dat pe galaxy s2 care l.am tinut 2 saptamani si l-am dat si pe ala si mi-am luat inapoi iphone 4. Acum am iphone 4s si nu mi-as lua alt telefon. Astia de la Apple scot produse super bune. Mergi pe iphone 4s dar pe negru ca mi se pare ca se vede mult mai frumos decat albu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fan 3D tias recomanda un tel de fite, cu ecran 3d fara ochelari: LG OPTIMUS 3D.
-are procesor de 1ghz
-poate face imagini 3d si sa filmeze3d
-are o camera de 5nega cu toate functiile
-are 8 giga memorie interna(fara card)
-are 512 rami ca la calculator
-la marime e apropae cat galaxy s2
-pretu e in jur de 14mil

| Cypry4n a răspuns:

Salut eu zic sa-ti iei Samsung s2 e mult mai bun decat iphone 4s care este decat finut si atat!

| aalleexxuuttzzaa a răspuns:

Buna.am un LG p920 de vanzare daca te intereseaza.