| ionik09 a întrebat:

Vreau sa imi iau o cartela nanosim...si sa imi pastrez toate contactele. Trebuie sa platesc ceva la Orange sau cosmote?
Mersi! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sidock a răspuns:

La cosmote am si eu cand am facut mi au facut-o gratis ai voie 1 pe an sau ceva d genu, totusi inainte de a o face la cea normala exista dferite firme, chioscurile astea de telefoane care o pot taia. Au o foarfeca sspeciala sa zicem asa si o lasa exact ca pe una NanoSim, primadata asa am avut-o pana sa magnetizat si a trebui sa o schimb la COsmote ca sa raman cu numarul.

2 răspunsuri:
| 98Mihăiță98 a răspuns:

NU e gratis te duci la un centru le duci acrtela si de acolo se ocupa ei happy

| 98Mihăiță98 a răspuns:

NU e gratis te duci la un centru le duci crtela si de acolo se ocupa ei happy