| NaughtyFamousIrresistible a întrebat:

Vreau sa imi iau un nou smartphone si nu ma pot decide. Ma gandesc la iPhone4s, 5-u arata oribil! sau de ce nu la unul din seria BlackBerry bold 9900/9790 sau Samsung Galaxy Nexus. Voi pe care credeti ca ar trebui sa il aleg? Va rog un sfat!

4 răspunsuri:
| LucianP a răspuns:

Pai depinde pentru ce il vrei, eu am un Samsung galaxy fit si i am schimbat singur softu` si merge mai bine decat galaxy s2, singurul dezavantaj e ca nu am radio, atat.in rest pe net, fb, mess, merge perfect, si am card de 32 gb si nu am probleme happy

| Bubble13 a răspuns:

Buna.Eu am avut un Samsung Galaxy S si acum vreau sa imi iau Samsung Galaxy S2.Ador aceste telefoane si ti le recomand, oricum alegerea ramane a ta.

| TechnoCocktail a răspuns:

Iati Iphone 5 cu ce-a maimare incredere, Te asigur este cel mai rezistent si performant de pe piata!

| Croline a răspuns:

Eu am 4s. E superb, merge foarte bine netul pe el. Nu l-as da pentru nici un alt telefon happy