| Patriciia a întrebat:

Ce ati alege intre Samsung Galaxy S3 si BlackBerry Bold 9790...si de ce., dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

BlackBerry-urile, datorita tastaturii qwerty sunt destinate celor care comunica mult prin mesaje. Nu iti poti pune jocuri extraordinare pe el asa cum ti-ai pune pe un S3, memoria interna este mai mare la un Galaxy S3, camera foto este mult mai mica la BlackBerry Bold 9790 (BB are 5mpx, pe cand S3 are 8), bateria tine mai mult in timpul de vorbire (la BB tine in jur de 5-6 ore, pe cand la Samsung 21-22 de ore). Chiar daca pretul e mult mai mare pentru un Galaxy S3, ti-l recomand, are touch-screen rezistent (GorillaGlass) deci nu se zgarie usor, memorie suficienta + slot pentru card maxim 64GB, iar jocurile/facebook/youtube/uploadare de poze, totul merge impecabil. Eu am S2 si merge struna, ce pot sa zic de un S3? E alegerea ta acum, pa pa!

9 răspunsuri:
| Andre3aCrystina a răspuns:

Samsung Galaxy S3

| LolaLollita a răspuns:

Samsung Galaxy S3.

| SerafimHD a răspuns:

Galaxy S3 daca esti in stare sa ai rabdare cu el si nu il scapi niciodata altfel BlackBerry!

| AcHollism a răspuns:

S3.Pentru ca Blackberry-ul e prost din toate punctele de vedere, si nu merita banii.^^

| BeStMaN a răspuns:

BlackBerry Bold

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Samsung Galaxy S3

| laurica2001 a răspuns:

Iti recomand Samsung

| Alexandru_Ionut_1996 a răspuns:

Cred ca Samsung Galaxy S3 pentru că are tot ce ţi-ai putea dori de la un telefon!

| Avram_Isabela_1977 a răspuns:

Blackberry Bold 9790. pe ca e mai fain si mai rezistent cu timpul...