| ElenaGhilbert a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon mobil nou. Ce modele sunt bune? (cu camera buna, multifunctional). sa fie touch screen.

9 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Am un HTC desire 820 octa core camera de 8 secundara si 13 principala 16gb de memorie si 2 de ram+ ca arata foarte bine pe alb +albastru oh si ecranul e gigantic+ difuzoarele care sunt godlike costa dor 16 milioane poate ca e mult pentru tine insa la banii astia pentru toate alea mi se pare un nimic daca nu iti place sau nu iti permiti spune mi cat de mult vrei sa coste

| Sarcopt a răspuns:

Un Galaxy S4

| immaBeast a răspuns:

Ce suma ai, cat esti dispusa sa platesti pentru un telefon mobil?

| ElenaGhilbert explică (pentru immaBeast):

Nu stiu suma disponibila. Tata vrea sa imi faca un cadou si el asteapta de la mine o mica auzie despre ce telefon vreau. si nu stiu cit e disponibil sa plateasca

| IseeVoices a răspuns (pentru ElenaGhilbert):

Atunci spune-ne cam cat are salariu, nu e nevoie de sume doar daca e min pe economie, mediu sau > mediu (asta daca are peste 40 mil) deoarece nu iti putem spune un telefon de 40 de mil daca el are salariu de min pe economie

| immaBeast a răspuns (pentru ElenaGhilbert):

Nu stiu...
Iti recomand Samsung Galaxy A7 sau a8, au camera foto destul de buna.

| ElenaGhilbert explică (pentru immaBeast):

Mersi

| Ionutza2012 a răspuns:

Mai eu am un lumia si sunt super multumita de el. Are un design foarte elegant, e pe alb, din pacate nu are camera pe fata dar cea pe spate e foarte buna, parerea mea, nu se viruseaza, aplicatiile merg foarte bine. Un dezavantaj ar fi ca, avand ca sistem de operare windows si nu android, nu gasesti in magazinul lor chiar toate aplicatiile din playstore. Are xbox. Dar in rest pot sa iti recomand genul asta de telefon. E Nokia Lumia 630 dar sunt si modele mai noi, Microsoft Lumia, care probabil sunt mai bune.

| maozedoor a răspuns:

Salut,
Cumnatul meu are un LG g3 si e foarte multumit de el din toate punctele de vedere:
http://bit.ly/1HoqKxE