| RoyDupuis a întrebat:

Vreau sa ma asigur ca atata timp cat sta singur acasa, copilul isi face temele, manaca, doarme etc.
Intrebare: Cum fac sa-i blochez telefonul astfel incat sa nu se joace pe el, dar sa fie functionabil (sa poata da si primi apeluri)?
Este un Samsung, nu stiu exact modelul, dar arata cam asa:
http://www.gadget-talk.ro/......I-Plus.jpg

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Instalati o aplicatie de control parental disponibila in google market. De acolo setati ce se poate deschide si ce nu. Deschiderea aplicatiilor blocate se va fac dezactivand aplicatia prin introducerea parolei.

1 răspuns: