| Dijmarescu_Sorin_1970 a întrebat:

Hey,am telefonul Samsung Galaxy SII si am uitat modelul nu am internet acasa si nu merge sa inmi bag datele de google. daca ma duc undeva de unde mam mai conectat la telefon se conecteaza singur. Spuneti-mi repede. Va roggggg! 1

Răspuns Câştigător
| Mirceaxo a răspuns:

Cauta pe google asa... Hard Reset Samsung Galaxy S2 si telu revine de la setarile din fabrica.sau incearca din Recovery Mode num
ai daca te pricepi cat de cat.altfel nu. sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| ily10 a răspuns:

Modelul telefonului este samusng galaxy sII i9100

| al3exyo a răspuns:

Nu prea inteleg foarte bine ce vrei sa spui dar dezactiveaza wi-fiul