| paul365 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Nokia asa 302. Ce ziceti telefonul este bun?

7 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Daca ai bani pentru acest telefon, sa stii ca este foarte bun!
Tastatura buna, dimensiuni bune, camera buna, WLAN, procesor bun, baterie buna..etc!

| gmxromania78 a răspuns:

Depinde de buget! Telefonul este bunicel uite aici specificatiile:http://www.gsmarena.com/nokia_asha_302-4546.php

| paul365 explică (pentru gmxromania78):

Am citit si eu specificatiile dar eu vreau sa stiu de la cineva care il are cum e merge netul, aplicatiile.Nu vreau sa cumpar telefonul si intr-o zi sa sticat.

| gmxromania78 a răspuns (pentru paul365):

Am inteles, nu am respectivul telefon! Succes.

| yynuta a răspuns:

Dupa parerea mea da. si eu il am de o luna si imi place foarte mult

| Anamaxino a răspuns:

Eu am Nokia asa 201 si mege super si netu si tot

| Anamaxino a răspuns:

Dar dac vrei poti sa iti iei si un Samsung c3222 dar asta n-are net pe el dar in schimb e duos