| Criisu a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr un telefon, care să răspundă la toate cerinţele de mai jos : să fie touch-screen, să aibă cameră de 3 megapixeli sau mai mult dar nu mai puţin, să fie până în 350 de lei. De preferat să-mi daţi cât mai multe exemple, chiar dacă nu îndeplinesc toate condiţiile.

Răspuns Câştigător
| Lion61222 a răspuns:

Un Samsung Star 3/duos e foarte bun. Are wifi si este la liber 350 lei+indeplineste tot ce ai zis tu. Eu iti spun din propria experienta este foarte bun. Bateria tine pana la 5 ore cu o aplicatie deschisa in continuu. Sper ca o sa iti fie de folos.winking

5 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Tiai putea lua un Samsung 5230 e convenabil la pret si e si f bun tine bateria, camera de 3, 2, touchscreen. ti-l recomand chiar

| ursachy a răspuns:

Am un iphone 3 g care il vand la 350 lei.e in stare excelenta, eu am fost singurul propietar

| FantaZEW a răspuns:

Uite aici un site telefonultau.eu iti poti alege orce telefon vrei la un pret rezonabil si iti arata ce poate telefonulwinking funda pls puppy dog eyes?

| iwishicould a răspuns:

LG optimus one? ( cred ca e putin mai mult de 350 lei)

| mikiliciousss a răspuns:

Sincer iti recomand unul pe care il vreau si eu si este foarte foarte bun doar ca, costa destul de mult cam in jur de 500-600. Huawei 8510 IDEOS x3. big grin bafta!