| Jager a întrebat:

Vreau sa mi cumpar un telefon de Black Friday. Imi puteti recomanda niste telefoane intre 12-1400 lei? dupa urm preferinte:
1. camera 13mp + daca se poate
2. 16gb stocare
3. 2g ram
4. 4G+
5. procesor 1, 5+
6.baterie 2500mAh+

Poate imi puteti spune si pe la ce preturi vor ajunge acele telefoane de Black Friday si un magazin bun de unde sa l cumpar. Mersi.

5 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Ce specificatii ai scris acolo nu cred ca gasesti la 12-14 mil.
De black friday poate o sa gasesti s5 la 15-16 mil sau poti sa-ti iei HTC m8.
siteuri: eMAG si altex astea sunt cam cele mai folosite.

| Jager explică (pentru IseeVoices):

Totusi acum la eMag S5 e la 1700 lei la reducere. de BF nu l face oare 14?

| IseeVoices a răspuns (pentru Jager):

E posibil sa ajunga la 15 mil sau sub 15 milioane dar daca ai maxim 14 mil eu zic sa mai fac rost de 1 mil deoarece niciodata nu poti sa fi prea sigur.

| maozedoor a răspuns:

Salut,
Uite pe eMAG au cv promotie daca te ajuta cu ceva, dar totusi mai asteapta pana de BF:
http://bit.ly/1P7lWES

| m3ga1 a răspuns:

Cam greu sa gasesti. Uite niste telefoane bune :

-Iphone 5c (am vazut o oferta pe eMAG)
- Samsung Galaxy S5-S4-S3