| KindKid17 a întrebat:

Vreau sa-mi dati optiuni de telefoane bune la 1.300 lei max! Android only

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu te prosti cu Samsung, la bugetul asta primesti pe jumatate cit iti ofera concurenta. Ai Mi A2, ai - posibil sa tb sa pui citiva lei in plus - Nokia 8 care are specificatii de flagship de anul trecut (acelasi procesor ca pe Galaxy S8), poti sa te uiti si la telefoane in jur de 1000 RON fara frica.

| gelu1970 a răspuns:

Mi a2

| Bogdan70001 a răspuns:

Xiaomi MI A2 clar! Apropo face parte si din Android Onewinking

| Anonim1a1 a răspuns:

E Samsung S7 la reducere pe eMAG la 14 mil. e super bun telefonul

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Anonim1a1):

Si poate ne zici si cand o sa primeasca Android Pie? Niciodata, mai exact? Super bun.

| Alexblu23 a răspuns:

Samsung galaxy a5 2017