| Balea_Alina_1996 a întrebat:

Vreau sa-mi iau iOS 7 si nu stiu daca este mai bun, mai frumos... Vreau niste pareri de la cei ce au iOS7..Si inca ceva daca il instalez si nu ma acomodez cu el, pot sa revin la cel vechi, dinainte?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca vrei sa scapi de telefon si nu stii cum, instaleaza IOS7. Nu mai poti reveni la vechea varianta.

| perladunarii a răspuns:

Salut, exista o metoda prin care poti reveni la 6, dar iti recomand sa te acomodezi cu el, e viitorul! Nu te poti acomoda cu viitorul? Iti place o versiune de soft de acum lansata in urma cu 1 an? E mult mai frumos si are multe chestii noi!

| Aollioo a răspuns:

Nu ti l lua e naspa

| Palea_Adrian_1990 a răspuns:

Eu am un Ipod touch 5g merge foarte bine cu IOS 7. Parerea mea instaleaza-l o sa-ti placa mult