| Eddii a întrebat:

Vreau sa-mi iau si eu o cartela
Cartela MTV sau Cartela Frog

Vreau sa stiu si eu daca primesc internet nelimitat si cate minute/sms-uri natioanle si inretea primesc.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Cartela aia MTV iti da trafic nelimitat pentru MTV pe telefon, cam cam 125 de minute nationale/internationale, gratuit mesaje si minute in MTV si Frog si am impresia si ca iti mai da si mega, dar in jur de 150-200, nu mult.
Deci nelimitat nu e.
La Frog din cate stiu e optiunea de 6 euro cu 3000 minute, mesaje si peste 100 nationale si 200 mega.

Dar nelimitat tot nu ai.
Pnetru net pe telefon e buna optiunea cu 6 euro de la Orange, in care ai nelimitat net de la 9 dimineata la 5 seara.

http://dssmile.wordpress.com/

1 răspuns: