| XatomisX a întrebat:

Daca imi iau cartela frog o sa am internet nelimitat? si minute? spuneti-mi din ce-i care aveti

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ai net nelimitat prin web'n'walk, dar nu si pe smartphone sau poate merge nu stiu, unui prieten nu i-a mers... minute si sms nelimitate in frog si 3000 in cosmote si 75 in alte retele. pana acum cateva luni mai primeai si 250mb de trafic pe care eu ii foloseam la pc cand eram la tara, dar au facut ei cumva si acum nu mai dau straight face
oricum eu cred ca e destul de binebig grin

| XatomisX explică (pentru Th3AbSinTh3):

Azi mi-a activat dar viteza de download lasa de dorit laughing dar macar e nelimitat