| Romtelecom2221211112212 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un iphone 5 ce parere aveti despre acest site:http://online-tel.ro/index.php?route=product/product&pat h=66&product_id=672
E de incredere adica as putea da comanda de aici?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Nu iti recomand iphone, sunt scumpe la intretinere, daca il scapi pe jos si ti se sparge ecranul te costa foarte mult si nu oricine ti-l poate face, nu este un telefon prea performant, eu ti-as recomanda sa iti iei Samsung galaxy s4 deoarece este este cu mult mult mult mai bun decat acest iphone. rezolutia displayului este mare, procesor 1.6 ghz quad core, memorie interna pana la 64 gb + slot de card [iphone nu are asa ceva] pana la 64 gb, mai multe functii, joci jocuri mult mai bine pe Samsung avand ecranul mai mare, este mult mai popular, mai multe aplicatii gratis...

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Mi se pare de incredere site-ul, dar cumparai si o husa(husa flip)ca daca il scapi, numai ecranul costa 1000-1100.
si daca ai spart capaacul nu se baga oricine pentru ca trebuie sa dezasambleze tot telu`.
numa` bine, funda?

| davidtm a răspuns:

P.S:ma impresioneaza mai mult HTC one, are ecranul putin mai mare, unde poti te uita la filme, etc cat mai fain..ca la iphone 5 pe ecranul acel micut unde te poti uita la filmelaughing
si mi se pare mai cool:cum ar fi:difuzoarele alea pe ecran, ecranul perfect, design foarte frumos, si un procesor foarte mare.
procesorul e un fel de creier.
si vezi ca HTC one e acelasi pret si e mult mai perfomant.

| ConducereaLumi a răspuns:

Lol iphonu e mai popular dar ai dreptate... daca iti spargi ecranul nu gasesti mai pe nimeni sa til repare... n-am patit si eu asa cu un tell a trebuit cv zile sa caut si eu stau in Constanta tongue