| Iσαηα a întrebat:

Vreau să mi iau un nou telefon. Mă puteți ajuta să aleg între un Samsung s4 mini si un iphone 4s? Dacă puteți să aduceți si argumente ar fi perfect.

2 răspunsuri:
| GhErLeA a răspuns:

Cel mai bun raspuns ii aici http://www.phonearena.com/....../7597,5257

| ParaZiτuL a răspuns:

Salut, Samsung s4 mini, este un telefon destul de maricel, cu o camera potrivita si, cu o grafica la jocuri destul de bunicica. Iphone 4s costa de 3 ori mai mult, este mult mai mic. Recomand : Samsung s4 mini! Funda :d?