| aaanonim260201 a întrebat:

Am posibibilitatea sa aleg intre Samsung galaxy s II si Iphone 4S...Care credeti ca e mai bun dintre cele doua telefoane? Va rog sa aduceti si linkuri sau argumente(daca puteti)

funda! multumesc anticipat:*!

6 răspunsuri:
| aLiaLi a răspuns:

Mergi pe Samsung, iti dau un singur "pont", ii poti cumpara baterie de 2700 mHa, si te va tine dublu fata de cea originala. Daca nu stii despre ce vb scrie-mi si-ti voi da un link happy

| aLiaLi a răspuns:

Dar te-ai putea duce si spre un galaxy S plus, care are procesoru de 1.4, spre deosebire de S2 care are 1.2 tongue Alegerea iti apartine.

| ricoset a răspuns:

Iphone e mult mai tare o sa vedeti voi cand apare iphone 5winking

| laurentiubig a răspuns:

Dupa mine zic ca samsungul este mai accesibil

| mini96 a răspuns:

Pai iPhone e de fite si este destul de sensibil.Eu am S2 si e super tare. Merge repede are procesoru bun iar Androidu e super si merg chiar si filme BlueRay sau HD. parerea mea da iti recomand Samsung. daca vrei sa mai vorbim baga idiu meu. minel.ionut