| GigiManivela a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca RDS ofera router wireless, asa cum face romtelecomul. Si daca da, cum pot sa fac rost de el (nu conteaza, cu plata, fara plata). Funda la raspuns corect si rapid.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Da,am vazut ca ofera niste tp-link -uri. Contacteaza relatii cu clientii sa afli mai multe detalii.

2 răspunsuri:
| GigiManivela explică (pentru Intruder19):

Am aflat ca nu dau, sunand la relatii cu clientii. Multumesc happy

| Intruder19 a răspuns (pentru GigiManivela):

Pacat,eu stiu ca anul trecut era o oferta si dadeau niste tp-link-uri gratis.