| SDC a întrebat:

Vreau si eu sa imi iau un telefon la abonament, un abonament de maxim 18 euro, si sa mai dau in plus pe telefon maxim 600 de lei,vreau sa imi ziceti telefoane bune care se incadreaza in cerintele astea, sau daca v-ati cumparat curand! dau funda pentru cel mai bun! si vot, restul!

6 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Iphone 4, Samsung Galaxy S II, Sony Ericsson Xperia, LG Optimus L, Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy Note.

| SDC explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Astea sunt mai scumpe, sunnt peste 1000 de lei!

| SSScr a răspuns:

Eu mi-am luat Samsung Galaxy Ace Duos S6802 acum o luna si merge ff bine, l-am luat la abonament de 5 euro pe luna de cosmote si am dat vreo 500 lei in plus telefonul era 819 lei cam asa nu mai stiu.

| guest200121 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de curand telefonul Vodafone smart ||, era ceva intre 600si 400 nu mai stiu exact, dar sper ca te-am ajutat

| SDC explică (pentru guest200121):

Ms da eu vreau pe cosmote!

| SDC explică (pentru guest200121):

Alte idei?