| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa imi instalez messenger pe telefon! se poate sa il descarc in pc si apoi sa il transfer prin cablul de date? am incercat sa il i-au pe cel de pe pc si nu a mers! daca nu merge asa atunci ziceti-mi un site bun de pe care sa intru pe telefon si sa il descarc, ca am net pe bobil! va rog ajutati-ma!

12 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

In primul rand trebuia sa mentionezi ce telefon ai si in al doilea rand nu are cum sa mearga sa bagi messenger-ul de pe PC pe telefon pentru ca au sisteme de operare diferite.

| Dilavia a răspuns (pentru MaxKiller911):

Am Samsung gt-s 5230

| charleslouboutin a răspuns (pentru Dilavia):

Oh...nu cred ca merge, ai un telefon antic laughing Dar poti sa downloadezi shmessenger, iti merge sigur pe telefonul tau.

| Dilavia a răspuns (pentru charleslouboutin):

E pe taci screen si are youtube, google, facebook, mess, opera, meteo fotobucked, picasa, friendsster,... are mai multe si nu stiu ce sunt alea are o groaza are 4 meniuri si unul dintre ele este plin de din astea pentru internet facebook mess... ce am numerotat acolo! este foarte bun este nou nu il am de mult timp mai scrie pe el si la fleur si sa stii ca merge bine, si toate aceste aplicatii pe care ti-le-am zis eu le are din fabrica numai ca am scricat messengerul de pe el ca i-am gresit parola si a memorato si acum numai asa apare de aia vreau sa descarc o alta aplicatie de mess nu este antic! uite un link sa vezi cum arata: http://ts4.mm.bing.net/th?id=H.4576524843484259&pid=15.1&H=144&W=160
pe culoarea asta il am cum vezi aici in poza! te asigur ca merge dar nu stiu pe ce sit sa caut sa descarc de aia am cerut ajutorul la TPU!

| Dilavia a răspuns (pentru charleslouboutin):

Mai am o poza sa iti dau sa vezi uite:
http://img02.aprod.hu/......epules.jpg
vazi ma ca e frumos nu antic! ce sa stii tu oi fi crezut ca e dala de pe timpul lui mamaia!

| charleslouboutin a răspuns (pentru Dilavia):

Amice...eu cu asta ma ocup, iti stiu telefonul ca in palmahappy Daca pentru ce il folosesti tu e bun... felicitari. Cat despre mess ti-am zis, pentru telefonul tau cel mai bun ar fi shmessenger. Nu o sa ai probleme cu el.

| charleslouboutin a răspuns (pentru Dilavia):

Amice eu cu asta ma ocup...te asigur ca iti stiu exact telefonul, in ziua de azi.e practic inexistent. Dar daca pentru nevoile tale este bun, felicitari. N-a zis nimeni nimic. Incearca shmessenger, iti merge sigur si nu vei avea probleme cu el. Bafta.

| Dilavia a răspuns (pentru charleslouboutin):

Mersi! cand ai zis antic eu am crezut ca tu credeai ca este dala care n-are net nimica dala prostul si de aia ti-am zis asa o sa incerc!

| Dilavia a răspuns (pentru charleslouboutin):

Daca imi stii telefonul bine te rog ajuta-ma cum sa resetez parola de la messul lui sa nu mai apara aia care este gresita!? te rog help me!

| charleslouboutin a răspuns (pentru Dilavia):

Pai o stergi pe cea gresita si o pui pe aia bunahappy. Daca nu merge asa, ii dai reset la setarile din fabrica.

| Dilavia a răspuns (pentru charleslouboutin):

Am facut ambele solutii si aceeasi poveste! le-am facut de mult! cand mi-am schimbat cartela inainte sa imi zici tu si am intrat sa vad daca merge si tot aia veche aparea!

| Dilavia a răspuns:

Mobil*