| Madalina_Ela_1998 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cat costa Lg optimul L9 la abonament (Cosmote)/dar vreau sa stiu cat costa la liber! Si vreau daca se poate cat mai multe detaliii!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

"Preţuri cu conectare la serviciul Cosmote :

Cosmote VOCE

XS+ = 999

S+ = 949

S data + = 949

M+ = 849

L+ = 749

XL+ = 649

XXL+ = 549

Smart XL+ = 399

Smart XXL+ = 229"

SURSA : http://www.internity.ro/telefoane/lg/lg-l9-optimus.html

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La liber ( fără abonament ), telefonul costă în jur de 1200 lei.

Toate cele bune.

| Madalina_Ela_1998 explică (pentru bursuc001):

Daca imi zici si cat costa la abonament iti dau funda /vreau sa stiu cati bani dau pe loc dar si cati bani dau pe luna happy

| bursuc001 a răspuns (pentru Madalina_Ela_1998):

"Preţuri cu conectare la serviciul Cosmote :

Cosmote VOCE

XS+ = 999

S+ = 949

S data + = 949

M+ = 849

L+ = 749

XL+ = 649

XXL+ = 549

Smart XL+ = 399

Smart XXL+ = 229"

SURSA : http://www.internity.ro/telefoane/lg/lg-l9-optimus.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La liber costa intre 10 si 12 milioane, dupa parerea mea ar trebui sa te reorientezi, numai a telefon nu arata, zici ca-i tableta la cat e de mare

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut.
De ce sa se orienteze? Poate fata vrea un telefon cu ecran mare! Mai ales ca este foarte ieftin pentru dimensiunea luiwinking

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
In primul rand. poti sa te exprimi..corect? Deci. vrei sa stii cat costa la ABONAMENT sau la LIBER?
Ma rog..nu ma pricep la Cosmote, dar iti voi spune la liber.
La liber gasesti la magazine de la 1050Ron. Daca cauti pe Google ceva timp, sau mai astepti putin, o sa gasesti si la 1000Ron.
Mai multe detalii de atat nu stiu..despre telefon?
Pai..parerea mea este ca acest telefon este foarte bun! Este perfect pentru cei ce nu au chiar atat de multi bani, vor un ecran mare si performante decente! Fiind fata, s-ar putea sa fie mai greu sa il tii in mana (fiind mare), dar te descurci tu! Succes si sper ca te-am putut ajuta!

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

OK!
Nu-i asa ca vrei sa te sinucizi!
Uite, eu si cu majoritatea adminilor de pe TPU, credem ca sensul tau in viata NU EXISTA! Din cauza aceasta, vrem sa iti prezentam GLONTUL! Este un obiect care creeaza fericire in lume..ca o marijuana, doar ca. efectul este mai rapidwinking
Sper ca te-am ajutat!

| vladelvis a răspuns:

Pai la liber costa 1.299 lei iar la abonament sunt mai multe tipuri de abonamente:XS+=999 lei, S+= 949 lei, S data +=949 lei, M+=849 lei, L+=749 lei, XL+=649 lei, XXL+=549 lei, Smart XL+=399 lei, Smart XXL+=299 lei. Bafta la cumparaturi.