| Baiaaanca a întrebat:

A comandat cineva de pe miniprix.ro? v-a ajuns cu bine livrarea? dupa cat timp? merita? cat v-a costat? pretul real? vreau detalii care sa fie adevarate, care vi s-au intamplat nu luate de pe siteuri.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Mi s-a livrat dupa o ora de la comanda.Am achitat 5 lei plata comenzii.Merita.

| SweetCandy a răspuns:

Da.am comandat in valoare de 150 lei si nu ma platit curieratul:d hainele sunt foarte ok, crede-ma materialul e super bun, si ei sunt extrem de seriosi:d eu una nu am pierdut nimic cand am comandat, ba mai mult am trimis retur 2 tricouri(care imi erau mari) si acum astept sa imi priesc baniivin cam in 3 saptamani) stiu de la o colega care a si primit banii de pe retur:d comanda cu incredere!

| SweetCandy a răspuns:

Nu ai cum sa platesti curieratul 5 lei (pentru ca tariful este de 15 lei pentru orice fel de comanda de pana in 150 lei) si nu ai cum sa primesti comanda intr-o oralaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru SweetCandy):

Ba e posibil. Eu am comandat saptamana trecuta de la ei si am platit transportul doar 5 lei. pare de necrezut dar este adevarat!

| SweetCandy a răspuns:

Bianca, asa ziceam si eu, dar chiar sunt de incredere, acolo in pagina lor exista si un nr de tel unde poti sa ii contactezi in cazul in care se intampla ceva, sau inainte de a trimite comanda big grin Ai grija sa iti alegi marimea ok si sa citesti regulamentul cu atentie!
Numai bine!

| Baiaaanca explică:

Pe mine nu ma lasa mama ca, cica ei, numa te pacalesc si ca nu`ti mai dau banii inapoi daca nu esti de acord straight face ce sa fac? ea crede ca nu este posibil ca sa fie o firma serioasa sau etc, nu are incredere straight face

| patty32 a răspuns:

Eu comand mereu!
Livrarea vinein 5-6 maaaximum 7 zile si costa 12 lei!
Hainele sunt de o calitate remarcabila, trebuia doar sa fii atenta la tabelul cu marimi, daca marimea ta corespunde cu ce`i acolo.
Eu chiar azi am primit comanda.
Au comandat paintii mei doua costume[deoarece sunt 36 de lei, exagerat de ieftine], o jacheta neagra de primavara pentru mine, un hanorac scurt roz, pantofi pentru tata, o pereche de balerini pentru mine[9 leitongue], o rochita pentru mama, o pereche de sandalute si 2 perechi de pijamale pentru copii
Iar pentru faptul ca am comandat de peste 150 de ron, am primit comanda gratis!happy
Pa, pa:*

| patty32 a răspuns:

Darrio:O
E imposibilraised eyebrows
Locuiesti in Bucuresti?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am comandat de mai multe ori de pe miniprix.ro. Sunt multumita : livrare in cca 48 ore, pretul de acolo, doar ca unele marimi nu se potrivesc ( un 48 era mult mai mare decat un 50) sau unele au mici defecte, remediabile daca ai bunavointa. Dar am facut ce era de facut si m-am ales cu haine bune, de calitate, foarte ieftine (nu chiar toate f ieftine, depinde si de pretul initial). Inca nu am returnat, dar urmeaza...Sunt maestra a retururilor laughing.