| HarleyQuinn a întrebat:

A fost cineva la pensiunea Diana din Făgăraș? Au internet acolo?

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

S-ar putea sa nu aiba internet deoarece nu specifica acest lucru in descrierea camerelor sau a pensiunii:

Pensiunea Diana este aşezată în centrul Făgăraşului, aproape de primărie, aproape de Cetate... Majoritatea camerelor au vedere spre un parc în jurul căruia sunt case vechi. În această zonă de fapt este orasul istoric.

Servicii si dotari:
- 15 camere cu baie, televizor, cablu TV,
- restaurant cu specific romanesc,
- crama;
- centrala termica proprie,
- aer conditionat.

Succes,

| YoBuDy a răspuns (pentru YoBuDy):

Iar dotarile din camere:

Dotari pentru fiecare camera:

- baie cu dus, lavoar, WC;
- aer conditionat;
- televizor;
- cablu TV;

Succes,

3 răspunsuri:
| Coquinne a răspuns:

Tu de aia te duci la pensiuni in munti? sa stai pe net?

| HarleyQuinn explică (pentru Coquinne):

Scuză-mă, dar ce vrei să fac? Să mă duc noaptea să mă plimb prin munți ca o ciudată? Vreau să știu dacă au internet sau nu, ca să nu mă car cu laptopul degeaba. Am de făcut ceva până luni ce necesită internet, și plănuiam să fac asta sâmbătă seara, dacă aveam internet.