| Bezea a întrebat:

Ați avut vreodată momente în care ați stat pe gânduri și v-ați amintit de lucruri pe care le-ați făcut în trecut și de care sunteți cu adevărat mândri?

8 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Da.

Si nu ma refer neaparat la lucruri gen : am castigat un premiu, o diploma, etc...(si asta pentru ca nu am castigat niciodata vreun premiu;-winking
Ma refer la amintiri. Eu cred ca trebuie sa fii mandru/a de fiecare amintire pe care o ai. Frumoasa sau urata, nu conteaza.

Deci da, sunt mandra de amintirile pe care le am cu prietenii mei, cat si singura. Sunt mandra de faptul ca am mers pe linia de tramvai cu 3 colegi si nu ne-a calcat tramvaiul, sunt mandra de toate momentele awkward in care am cunoscut persoane ( ceva gen : "Baiatu...semeni cu Andy Biersack").
Ok, stiu. Nu mai vrei exemple. Ok.Ok.

Cam atat am avut de zis.

| MaliciousDeath a răspuns:

Nu cred.Mai mult si mai usor imi amintesc de anumite lucruri pe care le regret.De exemplu intrebarea asta m-a facut sa-mi amintesc cum am calcat(intentionat) pe un melc cand aveam vreo 5 ani.Imi amintesc pana si locul.Si ma simt nasol acum.:^(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,m-am gandit la lucruri care le-am facut.De unele sunt mandru, de altele mai putin mandru.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când stau la cozi de 10 km în marketuri, stau şi mă gândesc ce mare om aş fi dacă aş masacra toţi oamenii din faţa mea, aş arunca la 'şto suma de bani datorată pe produsele cumpărate şi apoi aş ieşi afară din market fără să am vreo remuşcare.

| Laura927 a răspuns:

Sunt atat de multe momente in care sa fiu mândră de mine încât nu știu la care sa ma gandesc primul laughing
PROSTII, GLUMESC!

Nu am avut momente in care sa ma gandesc cu mândrie la un lucru bun ce l-am facut.
M-am simțit pe moment împlinită sufleteste si cred ca a fost de-ajuns.
Insa nu zic ca imi displace atunci cand cineva ma lauda sau se uita la mine cu mândrie happy cand fac ceva bun sau mai putin bun laughing

| Biiskrem a răspuns:

Stau și mă gândesc... Îmi storcesc creierașu' dar nu găsesc nimic de care să fiu cu adevârat mândră. Abureală și mândrie mincinoasă am simțit toți

| FrateleAndrei a răspuns:

Sunt şi amintiri care mă fac sa fiu mândru, sunt şi amintiri ce mă fac sa plâng.

| dyya888 a răspuns:

Da.