| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.ati avut vreodata momente in viata cand ati fost asa pusi pe ganduri cu diverse intrebari care vau facut sa fiti depresvi? adica sa va simtiti ca si cum nati avea nici un rost pe pamant.sau ca unele lucruri pe care le faceti nu sunt bune? cum ati trecut peste acele momente? vi se par normale ca aceste intrebari sa apara in viata unui om?

Răspuns Câştigător
| TheSupreme a răspuns:

Era o vreme cand eu nu puteam dormi noaptea din cauza chestiilor astora, dupa o vreme m-am plictisit chiar de asta si mi-am dat seama de urmatorul lucru: nu are absolut niciun sens sa ma gandesc la astfel de lucruri, pentru ca ele nu ma vor ajuta nici moral, nici in viata reala cu nimic, doar ca imi consum timpul si creierul degeaba.

5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Da dar cei care sunt cu capu` pe umeri.si le pun apoi le uita.happy

| nonny50 a răspuns:

Bai,ti-am zis sa iesi afara,pe bune,iesi cu prietenii,distreaza-te,uita de ********* astea! straight face Daca intrii intr-o stare de depresie severa si anxietate e foarte grav! straight face Ce rezolvi daca te gandestii la toate prostiile? Vorbeste cu cineva, spune i toate gandurile! Descarca-te! E cea mai buna solutie, crede-ma! Incearca! Succes! happy

| graffman a răspuns:

Am avut multe momente din astea si inca mai am crying da nah se mai intampla pur si simplu dintr-o data imi vin acele sentimente dar ca sa le combat ascult o muzica buna care am relaxeaza sau ceav adrenalina cum ar fi cateva beri niste saturi o tura de drifturi cu bmw tatalui sau alte chesti de genu big grin funda?

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Mie mi se intampla des si stiu ca fac lucrurile gresit si uneori imi doresc sa nu mai exist dar nu pe bune si se trece peste lucrurile astea mai greu sau mai usor si depinde si de viitor.

| Flav_7104 a răspuns:

Am avut si momentea din astea ...si ca sa uit mi-am gasit ceva de lucru laughing si ca urmare ma joc rolling on the floor