| Uniicorn a întrebat:

Abia astept vacanta de vara. Voi nu?

9 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Ba da.
Abia aştept vara şi totodată vacanţa mare.
Timpul trece repede şi eu sunt pozitivă.
Nu mai este mult.
Pa-pa.

| Rakanishuu a răspuns:

Ba da...

| vlad89c a răspuns:

Ba da.

| HellGirl666 a răspuns:

Oarecum. ☺

| OMGisBrainiac a răspuns:

Vine si aia dar o sa treaca si apoi iarasi incepe... pana la sfarsit eu deja m-am plictisit sa tot astept sa vina ceva ca apoi stiu ca o sa treaca si... ce rost mai au toate?

| Uniicorn explică (pentru OMGisBrainiac):

Stii. in vacanta se intampla multe si nu le poti uita niciodata.Atunci sunt cele mai bune momente petrecute.

| PiticMicMic a răspuns:

Ba da. Astfel incat atunci cand incepe sunt entuziasmata gen "OMG incepe vacanta, abia astept" Si la sfarsit..." OMG oare cand s-o termina vacanta asta?!"