| KimY a întrebat:

In ce data se i-a vacanta de vara? Astept cat mai multe raspunsuri!

10 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Intr-o vineri normallaughing
in data de 11 iuniehappy
funda?big grin

| Klara a răspuns:

11 iunie, for Christ's sake \dancing

| Butsilee a răspuns:

Normal e pe 15 dar anul asta se ia pe 11 ca septembrie sa incepem lunea nu vinerea... daca te uiti in calendar o sa vezihee hee oricum eu nu ma mai duc la scoala de pe 7 happy

| pepe a răspuns:

Depinde de clasa în care eşti.
Şcolarii au vacanţă din 12 iunie.

| KimY explică:

Sunt clasa a 7 a! big grin

| dianafofiu a răspuns:

In 15 iunie, asa ar fi in mod normal (daca nu se ingheata anullaughing)

| Andre a răspuns:

Pai se ia pe 15 iunie dupa cate stiu eu. fundita?

| Kkiwiitttzzzaaa a răspuns:

Pe 11 iunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu anul trecut am luat vacanta pe 1 iunie eram in clasa a5a multumesc ca m-ati ascultat sunt din bucsani

| DeliaaaMary a răspuns:

Depinde de scoala si de ceea ce hotaraste directorul. Normal se in pe 11 iunie.