| BlueBubble a întrebat:

"Acest videoclip cuprinde conţinut de la WMG, care a blocat difuzarea acestuia invocând drepturile de autor. Ne pare rău."

Dragi utilizatori TPU,
Am cont pe youtube şi am încărcat un video la care a apărut faza de mai sus. L-am şters apoi, dar la fiecare video încărcat îmi apărea aceeaşi frază. Cum pot reveni la cont, să fie totul ca înainte puppy dog eyes? Mulţumesc!

Fundă, bineînţeles kiss!

1 răspuns:
| spxinsane a răspuns:

Daca aveai ceva melodie pe videoul respectiv, care ap[artinea WMG ( http://www.wmg.com/, companie de muzica), a fost blocat acel video. In ultima vreme se sterg foarte multe filmulete de pe youtube deoarece incalca drepturile de autori ale multor piese.