| WestSid3 a întrebat:

Hei happy Mi-am incarcat un filmulet pe YouTube, la care i-am atasat o melodie. Ceilalti utilizatori nu pot vedea filmuletul pentru ca apare: "Acest videoclip cuprinde conţinut de la Sony Music Entertainment, care a blocat difuzarea acestuia în ţara dvs. invocând drepturile de autor." (ceva cu copy-right'ul, daca stiu bine).
Cum pot sa fac ca prietenii sa imi vada filmuletul cu melodia, tinand cont ca nu o gasesc la Interschimbare coloana sonora?
PS: Filmuletul e cu un dans si de aceea imi trebuie neaparat melodia aceea big grin (filmuletul e al meu, eu am filmat, eu apar in el, doar ca a fost modificat de altcineva).

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. Decat sa uploadezi in alta parte (trilulilu.ro, dailymotion.com, vimeo.com, etc.)

| Mary496 a răspuns:

Pai nu poti, deoarece e melodia lor si ti-au blocat video-ul.Nu cred ca ai cum sa o schimbi(din cate stiu eu).

| djacido a răspuns:

Se invoca drepturile de autor.Video-ul/melodia acela/aceea nu este facut/a de tine.

| Whisper1990 a răspuns:

Nu vei putea niciodata sa il pui pe youtube deoarece el nu iti apartine tie si este protejat de copyright. Sunt ceva trucuri si pentru asta.

| personaljesus a răspuns:

Sy eu am problema asta...nu cred ca pti sa-i faci sal vada decat daca vin la tine acasa si va uitati impreunalaughing