| RobertDarkboy a întrebat:

Salutare, am pus un video pe youtube si la toti le apare. Acest videoclip cuprinde conţinut de la Believe, care a blocat difuzarea acestuia invocând drepturile de autor. ce inseamna? cum rezolv?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna ca nu era videoclipul tau integral, ca furasesi niste secvente, sau o melodie din proprietatea alcuiva (respectiv a lui Believe). Rezolvi luand legatura cu respectiva entitate si cumparand drepturile de difuzare.

| crrys a răspuns:

Din pacate nu se poate rezolva.Schimba melodia de pe fundal al videoclipului si reuploadeazal din nou. Sper ca ti-am fost de ajutor