| Ionut_Ionutzu_2002 a întrebat:

am intrat astazi pe youtube pe un video si imi apare asta Acest videoclip cuprinde conținut de la Melberries, care a blocat difuzarea acestuia în țara ta invocând drepturile de autor, pot sa-i fac ceva sa nu-mi mai apara si sa pot vedea video-ul?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Solutia cea mai simpla: Va trebui sa folosesti o alta sursa de vizionare a clipului respectiv. Precum ti s-a mentionat deja, exista restrictii de vizionare in Romania (sau in alte tari).
Solutia mai complexa: exista o extensie pentru browser, numita Hola, care iti permite accesul la un clip pe un site cu restrictii pe anumite regiuni. Documenteaza-te pe acest subiect, daca tii neaparat sa vezi clipul.

2 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! Nu poti, incearca sa vizionezi videoclipul respectiv pe alt site.
Bafta! big grin