| Luyy a întrebat:

Acum ca va incepe vacanta mi-am propus sa citesc mai multe carti.Ce carti de vacanta mi-ati recomanda? Dau funda la cele mai bune propuneri!

4 răspunsuri:
| Meineherz a răspuns:

Amintiri de la miezul noptii (Sidney Sheldon), De cealalta parte a miezului noptii (S.Shelodon),Ingerul de catifea(Sandra Brown), Copilul nascut joi (Sandra Brown), Mai mult decat amanta (Leanne Banks), Casa tunetului ( Dean Koontz)

| darius23 a răspuns:

Mara, Maitreyi, Enigma Otiliei, Neamus Soimarestilor, Ultimul Mohican, Romeo si Julieta, Procesul, Morometii.

| Funeraru a răspuns:

Buna, iti recomand George Orwell - 1984.

| andreea1563 a răspuns:

Daca vrei poti sa citestii cartea "Jurnalul unui pusti" de Jeff Kiney
am citit-o si e super tare.