| Optimus7 a întrebat:

Intr-o zi m-am plimbat cu un prieten, cu iubita lui, si sora iubitei lui.Am voribit mult cu 'sora' care avea iubitul plecat. A doua zi iubita prietenului meu m-a intrebat daca vreau sa ma intalnesc cu sora ei. Am iesit cu ea si ne-am plimbat si aflasem ca iubitul ei o inselase. A doua zi eu am iesit cu cele doua surior. Am inceput sa ne sunam si sa vorbim la pe mess. Tb sa ies cu ea la un concert si sa vina si sora ei cu prietenul meu, dar a venit si iubitul ei. Am stat cu ei si m-am intors acasa impreuna cu ea si iubitul ei. Dupa o jumatate de ora ma suna sa mergemimpreuna la concert. Ne-am dus. L-a un momendat nu am mai sunat-o si nu am mai vorbit cu ea nici pe mess. M-am intalnit cu ea din intamplare si m-a intrebat de ce nu a mai intrat pe mess sa vorbesc cu ea.
Vreau sa va dati cu parerea daca vroia sa avem o relatie sau ceva de genul acesta. Am facut bine ca m-am lasat la fund?

3 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Chiar daca a inselat-o, este posibil sa-l fi putut ierta deja. Nu ai de unde sa stii. Poate cu tine doreste mai intai o prietenie si cu siguranta o tatonare a terenului. Daca iubirea dintre ei doi este destul de mare, este bine sa lasi deocamdata sa se limpezeasca lucrurile si abia apoi sa poti interveni. Cine se amesteca intre doi care se iubesc foarte mult, iese intotdeauna ciufulit. Bafta!

| BRG a răspuns:

Bine

| KaRa23S a răspuns:

S'ar putea sa te placa sau sa aiba incredere in tine cat de cat si cat de lasat'u la fund e treaba ta, daca o placi nu prea ai facut bine, depinde ce simti big grin.