| GiuliaTamas a întrebat:

Acum intreb si eu ca si cleo ati avut vreodata o legatura cu spiritele ati vazut unul credeti in asa ceva? (eu cred) (cleo imi pare rau daca te-am suparat)

Răspuns Câştigător
| adydassler a răspuns:

Daca crezi in superstiti se intampla pentru ca u in alea crezi nu in dumndezeu (totalitate) asa ca sfatul meu ii sa crezi in dumnezeu nu in superstiti (spirite. pentru ca eu nu cred in superstiti...winking

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am vazut, nu ma pot pronunta dar am patit unele chestii dubioase. Nu pot sa spun ca nu cred.

| Lady Dee a răspuns:

Ceea ce am scris la kleo raspunde si la intrebarea tabig grin

de vazut nu am vazut si nici nu stiu ce sa mai credhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci.multa credinta Giuly.