| alle529 a întrebat:

Acuma pe 5 august este ziua mamei mele si nu stiu ce sa-i cumpar thinking Ma puteti ajuta?
Va rog mult!
Multumes!

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Prezenta ta cu un buchet de flori, mai ales daca stii ce flori îi plac. Spune-i ca o iubesti mult, sarutai mana ce te-a facut mare, povestestei ceva din realizarile tale, distreazo, ca nu se stie niciodata ce surprize îti rezerva viata.

daniela
| daniela a răspuns:

In primul rand un buchet imens de flori sau o planta frumoasa de casa si apoi ceva ce i-ar face placere stiu eu poate chiar un parfumel dac este cocheta sau o posetuta? Acum depinde si de de ce fonduri detii.

| EUSIATIT a răspuns:

Nu ai dat detalii.CIti ani ai tu in primul rind Dispui de bani? Si mama ce etate are? gusturi dorinte etc. Consultate cu tata sau frati daca ai iar daca nu un buchet de flori si un pupic de la copilul ei cred ca e cel mai important si un te iubesc mamaica ok?

| d33a a răspuns:

Buna. Ce ai observat u ca foloseste : cosmetice, haine, obiecte de bucatarie sau daca nu cauta cauta ceva interesant care sigur i-ar placea. Poate ai mers vreodata cu ea si ai vazut ca se uita la un lucru pe care nu la luat fiindca ii trebuiau banii. Poti face si asa, sa il cumperi tu, sau gandeste-te la un obicet de uz casnic care ii lipseste si ai putea sa il iei tu. Daca chiar nu stii ce sa ii cumperi poti sa ii dai bani sa isi ea ce vrea. Sper ca ti-am fost de folos. Pa pa.

| Encore a răspuns:

O floare eu zic ca ar fi foarte frumos blushing

| Razvy197 a răspuns:

Un buchet de florii, o vasa, un bibelou, un parfum dar nu conteaza cadoul conteasa gestul si i-ai mai putea oferii mamei tale un sarut si o zii deosebita.La multi ani pentru mama ta.kisskiss

| alle529 explică:

O sa ma gandesc la propunerile voastre, chiar imi plac!
Multumesc mult! :*

| sorinadiet a răspuns:

As avea niste propuneri, dar nu stiu nimic despre mama ta, despre tine, varsta, gusturi, finante, de unde sunteti, etc... adineauri am dat peste ceva ce mi-ar place chiar mie, un abonament la un aqua-gym, sau de ce nu, daca il poti coopta si pe tata, o vizita la un salon de coafura si cosmetica... nu sunt cadouri care sa-i ramana, dar cred ca ar putea sa-i faca placere! sau... poti face curatenie luna in casa, aranja masa, pune un buchet dragut de flori (poate mamei ii plac chiparoasele), pregateste o prajiturica sau ia un tortulet de inghetata, si fa sa fie oaspete la propria zi de nastere... c zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.aratoys.ro/PLUS-9IN-SPECIAL-MUM.html un ursuletz me to you cu mesajul " special mum"
http://www.ookee.ro/......60-cm.html acest ursuletz spune cel mai bine "Te Iubesc " :x
Poti sa ii cumperi si un buchet de flori sau un parfum :|