| mady333 a întrebat:

HEY TPU:Maine e ziua mamei mele si trebuie sa ii cumpar un cadou, dar nu prea stiu ce sa ii iau.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Sclipiciii a răspuns:

Pai poti sa ii iei un parfum,sa i faci o felicitare, o bratara, un tricou, ceva simplu dar care pentru ea ar insemna mult.Iar cand ii dai cadoul poti sa ii zici ''Te iubesc, mami!''.Eu de obicei asa faclove struck. Sper ca te-am ajutat.Succeswinking:*

4 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Orice mamă ar fi fericită să vadă cât de mult înseamnă ea pentru copilul ei.Dovedeşte-i asta, cu siguranţă valorează cât 1000 de cadouri.
Baftă şi la mulţi ani mamei tale!

| Classy a răspuns:

Hey,eu iti mai dau o idee, probabil iti va placea big grin Ai putea sa mergi la un magazin din asta de developat poze, xerox, etc ( stii la ce ma refer sper laughing ) si iei o rama de poza care iti place tie.Acolo pui o poza cu tine si ea, sau cu toata familia.Sunt sigura ca se va bucura enorm, si o va pune in dormitorul ei pe noptiera.Tot timpul, cadourile daruite din inima sunt cele mai minunate! Succes mult kiss