| night_crawler a întrebat:

Ce parere aveti de super bingo metropolis? a castigat vreunul dintre voi pana acum? ...sau jucati la loto?hee hee

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Intentionez si eu sa joc, sunt curios. La loto noi am incercat de atatea ori, toata familia, unchi, matusi, degeaba.Lasam pe altiilaughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sunt mai de moda veche, considerand ca banii ii faci doar prin munca, fie ea fizica sau psihica.
Bingo? O prostie...

| antonius74 a răspuns:

Un joc interesant, ii ajuta pe multi sa scape de credite :)
nu, pana acum n-am castigat nimic :|
da, jucam la loto, pana am aflat ca e o teapa :))
uite: http://prostioareurbane.blogspot.com/2009/08/loteria-nationala.html

| hugo a răspuns:

Oamenii c acele "urne" i-am observat ca se duc cu ele acasa... ce'or face cu ele dupaceea...numai ei stiu...nu cred asa ceva...este o alta metoda de a scoate banii romanilor din buzunare...omul spera...happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

laughing
nu stiu ce sa zic... eu n-am jucat niciodata... dar consider k e o pierdere de bani. Poate si de timp. cared ca un bilet d`ala costa peste 10 ron, dar sanse sa castigi sunt vreo 1 la 3264872367842...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar o linie am castigat in prima editie. mai exact 10ronlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am castigat eu 60. 000 duminica, astept sa intru in posesia lor. Dupa aia cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o pierdere de bani daca ai noroc sa castigi castigi dac nu nu ha ha ha