| andreypanter a întrebat:

Ajutor TPU sunt disperat am nevoie de ajutor mare.Am un psp si pana acum foloseam UMD-uri si acum am vrut sa mi dau jocuri de pe calc si am cablu usb tot dar nu mi gaseste Device si imi zice Device not Recognized! va rog ajutati-ma va rog mult ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Incearca sa pui cablul in alta mufa USB, este posibil sa nu fie cablul cmpatibil chiar daca este cu aceea-s mufa si este luat de la o camera foto.
PSP-ul trebuie sa fie modat ca sa poti juca jocuri de pe card, daca consola este versiune mai noua 2004 sau 3004 modarea trebuie sa o faci la un specialist pentru ca altfel risti sa il brick-uiesti si ai sa il tii doar de bibelou!

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Ti-am lasat un mesaj pentru detalii... poate te pot ajuta!

| andreypanter explică:

Pai maamulos cum sa ti zic eu am psp-ul modat de azilaughingrolling on the floorSi am fost nerabdator ca poate merge dar ce sa zic...Mi a ruinat visullaughing