| sweetmih a întrebat:

Ajutor va rog! Vreau sa intru pe profil mate-info billingv si trec clasa a 8-a. Pentru ca am avut un profesor de nu ne-a invatat nimic, nu stiu nimic si vreau sa fiu pregatit. Ce ar trebui sa fac? Daca aveti lasati si linkuri va rog.

7 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Pregatire,in particular.

| cookie01 a răspuns:

Nu ai precizat la ce materie nu te descurci. Tin sa precizez ca acest profil e destul de greu mai ales ca cere mai multe materii. Vei avea ore multe intr-o zi.

| CartoonN a răspuns:

Profesor de ce, engleza?

| sweetmih explică:

Scuze, nu stiu cum de n-am scris. Era vorba de fizica

| sweetmih explică:

Fizica

| cookie01 a răspuns (pentru sweetmih):

Atunci cel mai bine ar fi sa faci meditatii. Daca nu ai un prof bun nu prea o poti intelege fizica iar la liceu se preda la un nivel ridicat.

| EuSiCuTineInPuff a răspuns:

Eu zic sa faci meditatii la ce nu te descurci.Si eu sunt pusa in aceeasi situatie si o sa ma apuc de meditatii la matematica pentru a intra la un liceu cu profil mate-info.Ai grija si la lb romana pentru ca nu prea te exprimi foarte corect. Nu am inteles mare lucru din intrebare, dar daca nu te descurci la o materie apuca-te de meditatii.Bafta!