| maddaha a întrebat:

Aloha. Spuneti-mi va rog cum pot sa scap de matreata? vreau metode sigure..pe care le-ati incercat.(am schimbat samponul si tot nu a mers)

Răspuns Câştigător
| WedDye a răspuns:

Fa-ti ceai de frunze de nuc sau de musetel... dar ce mai bine incearca samponul Pantene de la Loreal pentru volum e mov... si eu am avut matreata si tot schimbam samponurile dar am ramas la asta si nu mai am deloc happy + musetelul de ti-am zic faci ceai si te speli cu el pe cap

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde ai matreata de postezi la Dragoste si sex?

| maddaha explică (pentru anonim_4396):

Am postat aici pentru ca e foarte frecventata categoria. problem?

| Marius_Florea_1990 a răspuns:

Tunde-te cheala! Eu asa am facut si acum nu mai am deloc laughing))

Întrebări recente