| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si 4 luni, 1.57cm. Pana la ce varsta cresc in inaltime fetele? Sunt putin ingrijorata, mi se pare ca sunt cam scunda, cum as putea sa cresc in inaltime? ( Funda cel mai bun raspuns. )

Răspuns Câştigător
| beeapurplee a răspuns:

Nu trebuie sa faci neaparat sport ca sa cresti eu am 12 ani juma sh am 1.66 inaltime,.Dar ai timp sa cresti. Fetele cresc pana la aprox 18 ani iar baietii pana la 21 de ani.Dar sh varamea ea are acum 16 ani si la 14 ani a avut cam 1.59 iar acum are in jur de 1.72
daci ai timpsa crestii
fundita? plz plz

7 răspunsuri:
| anncky a răspuns:

Fetele cresc cam pana la 14 ani big grin, iar baietii 18 happy
Ai putea sa practici un sport gen : volei, handball etc

| anncky a răspuns:

+
eu cred ca nu esti chiar atat de scundawinking

| georgiana999 a răspuns:

Fetele cresc in general pana la 18 ani stai linistitawinking vot?

| 123erty1 a răspuns:

Eu stiu o fata care are 18 ani si are 1, 48 asa ca nu iti face griji esti foarte mare pentru varsta ta

| alexutza1183 a răspuns:

Fiecare om creste in inaltime la timpul potrivit...pana la varsta de 18 ani ai timp sa te dezvolti cat este necesar.
Poti sa faci un sport,inot, volei, handball
succes!

| florin1979 a răspuns:

Multi inainte! pana pe la 21 de ani ai timp sa tot cresti!

| Diu99 a răspuns:

Buna eu am 12 ani si 1, 63 cmwinking, dar fac baschet de 2 ani si handball de 5winking...deci apucate de un sportwinking