| florin1998 a întrebat:

Am 13 ani si am inceput sa ma antrenez acasa cu ganterele, este bine sau nu? Cel mai rapid raspuns primeste funda

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

NU e bine la varsta ta sa ridici greutati cresterea in inaltime va fi afectata, dupa varsta de 17-18 ani da pana atunci tractiuni, abdomene, genoflexiuni, rezistenta...

| sKilL a răspuns:

Cel mai bine e sa lucrezi cu propria greutate! flotari, genoflexiuni, abdomene, etc. mai asteapta si tu pana pe la 15-16 tongue

| Anca15 a răspuns:

Da

| hax0r a răspuns:

Bravo ridici gantere. acum fa-ti poze si pune-le pe net dupa care spamuieste TPU cu linkuri la ele si intreaba in continuare daca e bine sau nu

| Adiinna a răspuns:

Da este bine