| florin1998 a întrebat:

Am 13 ani si am inceput sa ma antrenez cu ganterele o zi fac una nu, unii spun ca raman mic daca fac la varsta aceasta, este adevarat?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Cu ganterele nu-i nicio problema, fa exercitii si dimineata si seara. Cu halterele ar fi intr-adevar o problema pentru cresterea in inaltime. De ce nu faci si niste exercitii cu extensorul?!

5 răspunsuri:
| Mircea1209 a răspuns:

S-ar putea. de ex. am o ruda care s-a apucat de tras fiare si nu s-a mai inaltat

| Kosmyn_6656 a răspuns:

Nu este adevarat. Chiar si mie mi s-a intamplat cand m-am dus la sala sa nu ma lase e o porcarie inventata de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat mananci bine dormi suficient nu ramai mic! bea lapte mananca bine dormi si o sa vezi resultate bune, nu ramai mic nu mai sa nu faci cu greutati foarte mari mai ales desupra capuli, fa doar cu greutati mici si o sa fie ok |tongue de la 18 incolo fa serios, salut

| florin1998 explică:

Cu gantere de 2 kg

| Miruna66 a răspuns:

Eu am intrebat mai multa lume inclusiv pe parinti si este posibil; nu vreau sa te descurajezbig grin

Întrebări recente