| Possible a întrebat:

Am auzit ca bronzul se prinde mai bine pe vreo pasune, deal ceva decat pe plaja, stie cineva cat e de adevarat?

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Bronzul De Dunăre este cel mai al dracu și ține cel mai mult, apoi brozul de munte, si ultimul de mare.

| Puffulets a răspuns:

Nu stiu cat de adevarat ethinking Dar oricum Te prinde oriundelaughing dupa parerea mea indiferent ca e pasune deal sau plajabig grin

| soriinaa a răspuns:

Da. si eu am auzit ca bronzul de munte si cel de mare e cel mai rezistent, nu stiu cat e de adevarat, dar oricum idee e ca dupa ce stau o zi la plaja la mare, sunt neagra, iar dupa ce merg o zi la strand, la mine in oras, nu pot spune acelasi lucru.

| Dotdotggg a răspuns:

Unde razele soarelui sunt mai puternici sau au un efect mai accentuat acolo se prinde bronzu mai repede.Nu tine neapatrat sa fie la munte.Cel putin eu asa cred.

| AntiPitipoance a răspuns:

Bronzul de munte ține mai mult happy