| pvg a întrebat:

AM AUZIT CA PE 14 MARTIE O SA SE INCHIDA YAHOO! ESTE ADEVARAT? SAU NU!

10 răspunsuri:
| MBG a răspuns:

Nu e adevarat.

| William a răspuns:

O sa se inchida Yahoo cand va veni sfarsitul lumii. Nici mai devreme nici mai tarziu.

| AgathaRo a răspuns:

Astea erau zvonuri in urma cu 6-7 ani daca nu ma insel. Unii incearca sa floodeze serverul de la yahoo dar nu le merge. Stai linistit totul e ok!

| IndiferentXD a răspuns:

Salut!
Pe 14-15 martie se inchide Windows Live Messenger - > http://www.click.ro/......49915.html
Programul nu este foarte folosit la noi, nu are nici o treaba cu Yahoo!
Cei care au cont pe Windows Live Messenger vor trece automat pe Skype!

| kiv1990 a răspuns:

Nu e adevarat

| JulyStorm a răspuns:

O sa se inchida yahoo pe 14 martie, la fel cum s-a sfarsit lumea pe 21 decembrie. Esti lamurit acum?

| vatco a răspuns:

Fals

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Nu e adevarat nu se inchide

| Liviu_Mihalcescu_1969 a răspuns:

Tot felul de spamuri. Nu, nu e adevarat

| iDasTaN a răspuns:

Impossible! Compania YAHOO! e prea mare ca sa se inchida, ar fi un haos total si un mare faliment.