| Biby a întrebat:

Am auzit ca maine(19 martie) va fi un cutremur.Credeti ca este adevarat?

Răspuns Câştigător
| xPinkSunShine a răspuns:

Se spune ca :
Cea mai mare luna plina din ultimii 19 ani va avea loc pe 19 martie 2011.Luna se va afla la o distanta de 356.578 km fata de Terra laughing
Se spune doar ca aceasta apropiere a lunii poate cauza cutremure,tsunami,etc.

Ei,bine doar Dumnezeu stie ce se va intampla, nu?
Nu trebuie sa bagam in seama orice prostie!
Deci parerea mea este ca : poate vor fi cutremure, dar nu la noi in zona.Defapt,pana la urma, nu se stie nici macar daca chiar se vor isca cutremure.
Vom vedea noi maine ce se va mai intampla. happy

Pa, pa!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu știam și nici nu cred așa ceva!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Nu a folst happy

| Biby explică:

@Andreea,
Chiar nu stiu ce se intampla cu mine in ultimul timp.Am inceput sa cred toate prostiile de pe net.Am citit un articol ca Baba Vanga a spus ca oamenii o sa se transforme in roboti.rolling on the floor

| JustMelavJustMe a răspuns:

Biby...iar ai inceput? cine poate constata cu exxactitate cand va fi un cutremur? Adica eu caut pe net si -ti zic ca am gasit un site de pe care iti zice ca a fi un cutremur peste 1 min. dupa ce ai citit astA! Chiar crezi? :S

| Dooolce a răspuns:

Nu este adevarat pentru ca un cutremur poate fi anuntat doar cu 30 de secunde inainte asa ca poti fi linistita.dar pentru orice eventualitate stai acasa mainewinking

| XLittleGirlX a răspuns:

Da eu cred fiindca a fost la timisoara de 3 secunde dra sti linistita ca va fi de catev asecunda si in plus va fi un cutremur destul de mic...
Sper ca te-am ajutat.

| ȚiulicăGabriela a răspuns:

Cred,pe mine una asta ma cam sperie

| any_9509 a răspuns:

Eu cred ca da dar, nu mi-e frica pentru ca intr-o zi a fost 2 cutremure si n-am simtit nimic