| IAmJustSmarterThanYou a întrebat:

Am avut in calculator iTunes si l-am sters ca sa aduc alta varianta. Cand vreau sa intalez varianta noua imi spune ca o varianta cealalta inca mai este in calculator. Ce sa fac?
Funda big grin

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Programul NU trebuia şters, ci DEZINSTALAT!

Trebuie să intri în Control panel ( Panoul de control ) şi apoi la Programe, apoi selectezi iTunes şi dai "Dezinstalare"...

După ce îl dezinstalezi, îi dai restart la Pc şi apoi instalezi altă versiune de iTunes.

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca revo unninstaller (versiunea gratuita) si dezinstaleaza-l.

| Anddii a răspuns:

Salut.Si eu am si am trecut si eu prin acea problema, dar din NEATENTIE.
Fii antena si sper sa iti fiu de folos:
Te duci la start si scrii acolo la search:
Add or remove programs
Dai click pe prima varianta si vei vedea acolo mai multe programe pe care le ai in PC sau care crezi ca nu le mai ai.Si de acolo da unninstall la orice inseamna : iTunes si Apple
Adica : iTunes, Apple Mobile Software si toate astea. Dupa ce le-ai dezinstalat, te duci pe : http://www.apple.com si de aici stii sa iti instalezi iTunes. Si ca sa nu mai fi nevoita sa stergi. bifezi la instalare : Check for updates sau ceva legat de Updates :) FUNDA?