| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un coleg in clasa si ma batea mereu si se dadea smecherer si ma ameninta ca ma bate si nu stiu ce ce ar trebui sa fac ca sa primeasca si el bataie din partea mea?

Răspuns Câştigător
| Reiatsunami a răspuns:

Nu il ameninti verbal. nu te dai mare. il prinzi cand are garda jos(cand e cu spatele, relaxat sau nu e atent). si il lovesti la picioare, preferabil rotula cu o bucata de fier; o sa ingenuncheze si deci nu o sa se poata misca foarte bine. atunci vei alege urmatorul loc de lovitura.

2 răspunsuri:
| TeREe a răspuns:

Pai ia-l prin surprindere pe la spane si dai doau si dupa ce fugi sau cheam pe cineva la el ca sa il bata in locul tau

| slimms a răspuns:

Cheama pe cineva mai mare sal batabig grin